"Interim financiële professional, Open calculatie"

Uurtarieven

Bekijk ons calculatiemodel

Ga verder »

Alle vacatures

Bekijk al onze vacatures!

Ga verder »

Uw CV

Inschrijven kandidaten

Ga verder »

Contact

 

Masters in Finance B.V.

Schiekade 45
3033 BC Rotterdam
Tel: 088 6432008

E-mail: info@mif.nl Routebeschrijving >>

Directie

Frans Claus
Algemeen Directeur
Mob: 06 51251651
E-mail: fclaus@mif.nl
LinkedIn

Chava Sass
Management Assistent
Tel: 06 23545870
E-mail: csass@mif.nl
LinkedIn

 

 

 

Human Resources

Kim Willems
HR Manager
Mob: 06 31008971
E-mail: kwillems@mif.nl
LinkedIn 

Henk de Zeeuw

Field Manager
Mob: 06 31008967
E-mail: hdezeeuw@mif.nl
LinkedIn

Frank Vogt
Senior Recruiter
Mob: 06 31008962
E-mail: fvogt@mif.nl
LinkedIn

Gerlinde Meems 
Recruiter
Mob: 06 45077147
E-mail: gmeems@mif.nl
LinkedIn

Ridwan Ahajaj
E-Recruiter
E-mail: rahajaj@mif.nl
LinkedIn

Pascalle Beijderwellen
E-Recruiter
E-mail: pbeijderwellen@mif.nl
LinkedIn

Sales

Stefan Fleury
Sales Manager
Mob: 06 30692982
E-mail: sfleury@mif.nl
Linkedin

Ron van Zeist

Senior Account Manager
Mob: 06 28388888
E-mail: rvzeist@mif.nl
LinkedIn 

Kevin Koopman
Account Manager
Mob: 06 34099797
E-mail: kkoopman@mif.nl
LinkedIn

Joost van der Giessen
Account Manager
Mob: 06 34099792
E-mail: jvdgiessen@mif.nl
LinkedIn

Bob Harder
Account Manager Binnendienst
Mob: 06 51579603
E-mail: bharder@mif.nl
LinkedIn

Maxime Mittelmeijer
Account Manager Binnendienst
E-mail: mmittelmeijer@mif.nl
LinkedIn




 






 

 

Administratie

Jeroen Degeling
Finance Manager
Mob: 06 28350003
E-mail: jdegeling@mif.nl
LinkedIn

Chayenne Bahadoer
Financieel Medewerker
E-mail: cbahadoer@mif.nl
LinkedIn